/ info@akgunyonetim.com
0216 517 19 93 /

YÖNETİM,GÜVENLİK,TEMİZLİK,ÇEVRE DÜZENLEME,TEKNİK HİZMETLER

BİZ KİMİZ?

AKGÜN TESİS YÖNETİMİ VE GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

AKGÜN YÖNETİM FİRMASI daha kaliteli, temiz ve güvenli bir yaşam alanı sunabilme adına 1998 yılında hizmete başlamıştır.
Günümüz bilgi dünyasında karşılaşabileceğiniz tüm problemlere daha iyi çözümler sunabilmek adına kurulan AKGÜN YÖNETİM,  her geçen gün artan tecrübesi ile hizmet kalitesini üst sıralara taşımaya devam etmektedir.  Mevcut çalıştığı projelerin kalite standartlarını korumak ilk günkü konfor ile site sakinlerinin kullanımına sunmak, tesislerin katma değerini yükseltmek maksadıyla hizmetlerine titizlikle devam etmektedir.
Standartlarını en üst düzeyde tutmayı amaç edinen AKGÜN YÖNETİM    bina ve tesislerin  634 sayılı kat mülkiyeti kanununa uygun olarak yönetilmesi, inşaat sonrası oturuma hazır hale getirilmesi, tahmini bütçeleriyle birlikte genel kurullara hazırlanması, mevcut sosyal tesislerinin işletilmesi ve ayrıca  5188 sayılı özel güvenlik yasası kapsamında güvenlik hizmetlerinin uygulanması ile site sakinlerinin tüm problem, şüphe ve kaygılarına hızlı ve pratik çözümlerle cevap vermektedir. 
AKGÜN Bünyesinde 2005 yılında kurulan AKGÜN ÖZEL GÜVENLİK firması 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun hükümlerine göre kurulan İçişleri Bakanlığı’ndan onaylı bir Özel Güvenlik şirketidir.
Uluslar arası standartları, koşulsuz müşteri memnuniyetini, dürüstlük ve etik kurallara kesin uyumu prensip edinen firmamız, gerek pazar payı, gerekse sektörde öncülük etmesi yönünden lider firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 

SİTE-APARTMAN-REZİDANCE YÖNETİM HİZMETLERİ

AKGÜN GROUP, siteler tarafından büyük bir problem olarak karşılaşılan gerek yasal gerekse site içi yapılması gereken faaliyetleri herhangi bir problemle karşılaşılmadan yürütülmesini sağlar. Aynı zamanda yasalar karşısında tüm danışmanlık hizmetlerini yürütür.


0

%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

0

%
PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

0

%
GARANTİLİ SONUÇ
SİTE YÖNETİMİ

Site yönetiminde AKGÜN GROUP, siteler tarafından büyük bir problem olarak karşılaşılan gerek yasal gerekse site içi yapılması gereken faaliyetleri herhangi bir problemle karşılaşılmadan yürütülmesini sağlar. Aynı zamanda yasalar karşısında tüm danışmanlık hizmetlerini yürütür.

PERSONEL DESTEK HİZMETLERİ

AKGÜN GROUP, firmanızın ihtiyacı olan tüm personelin temini ve gerekli eğitimlerini sağlayarak sizlere daha verimli, profesyonel ve rahat bir çalışma ortamı sunarak tasarruf sağlar.

GÜVENLİK HİZMETLERİ

Hizmetimiz, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamın -da güvenlik temel eğitimi ihtiyacının tespiti ve giderilmesi, güvenlik risk analizinin yapılarak, koruyucu güvenlik tedbirlerinin planlanması, uygulaması,tehdit vukuunda tehlikeyi atlatma prosedürlerinin uygulaması, alınan tüm güvenlik tedbirlerinin zaman içerisinde periyodik ve rutin olarak kontrol ve denetlenmesi , dünya çapında ki gelişmelerin yakından takip edilerek firmanıza danışmanlık hizmetinin sunulmasıdır.